Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profileg
Halil İbrahim YILMAZ

@halilibrahimy_

Head of Ankara Citizens’ Assembly♻️ Ankara Kent Konseyi Başkanı | ATO Bşk Yrd.| Ankader Başkanı |

ID:705081151

linkhttps://www.halilibrahimyilmaz.com.tr/ calendar_today19-07-2012 13:35:01

6,9K Tweet

10,6K Takipçi

644 Takip Edilen

Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profile Photo

İngiliz gazeteci Laura Pitel, 6 yıl sonra Ankara’dan ayrılırken bir veda yazısı kaleme aldı.

'Ankara'ya dönmek her zaman sevinçti.'

Laura Pitel You're always welcome here. 😊

account_circle
Gürsel Baran(@GurselBaran) 's Twitter Profile Photo

.Ankara Ticaret Odası 28. dönem Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Ali Yıldız'ın kıymetli amcası, iş insanı Mehmet Yıldız'ın vefatını derin üzüntüyle öğrendim.

Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum. Ali Yıldız

.@ATOkurumsal 28. dönem Yönetim Kurulu üyemiz Sn. Ali Yıldız'ın kıymetli amcası, iş insanı Mehmet Yıldız'ın vefatını derin üzüntüyle öğrendim. Merhuma Allah'tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyorum. @AliYlldz
account_circle
Vasip Şahin(@vasipsahin) 's Twitter Profile Photo

Son meteorolojik değerlendirmelere göre yarın gün boyu yoğun yağış beklendiğinden öğrencilerimizin herhangi bir olumsuzlukla karşılaşmamaları için İlimiz genelindeki tüm ilk ve orta dereceli okullarda eğitim-öğretime Pazartesi günü bir gün süreyle ara verilmiştir.

account_circle
Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profile Photo

2022 Dünya Akreditasyon Günü teması “Ekonomik Büyümede Sürdürülebilirlik ve Çevre” olacak.

Tükettiğimiz doğal kaynaklarımızı, suyumuzu, havamızı maliyetin içerisinde koymalıyız…

account_circle
Ankara Kent Konseyi(@ank_kentkonseyi) 's Twitter Profile Photo

Ankara Kent Konseyi’nde bir ilk daha yaşandı. Çevre ve Sıfır Atık Grubu olarak iklim değişikliği başta olmak üzere suyu, doğayı korumaya yönelik pek çok farkındalık çalışması yapan bileşenlerimizle birlikte Çevre ve İklim Meclisi’nin Genel Kurul'u gerçekleştirildi.

account_circle
Etimesgut Belediyesi(@etimesgutbld) 's Twitter Profile Photo

Dün Hakk'ın rahmetine kavuşan Belediye Başkan Yardımcımız merhum Hamza Yanık için; uzun yıllar görev yaptığı Belediye Hizmet Binası önünde tören düzenlendi.
Merhum Başkan Yardımcımız Hamza Yanık için belediye çalışanları ve törene katılanlardan helallik alındı, dualar edildi.

Dün Hakk'ın rahmetine kavuşan Belediye Başkan Yardımcımız merhum Hamza Yanık için; uzun yıllar görev yaptığı Belediye Hizmet Binası önünde tören düzenlendi. Merhum Başkan Yardımcımız Hamza Yanık için belediye çalışanları ve törene katılanlardan helallik alındı, dualar edildi.
account_circle
Ankara Kent Konseyi(@ank_kentkonseyi) 's Twitter Profile Photo

Bugün Ankara Kent Konseyi’nde bir ilk daha yaşandı. Çevre ve Sıfır Atık Grubu olarak iklim değişikliği başta olmak üzere suyu, doğayı korumaya yönelik pek çok farkındalık çalışması yapan bileşenlerimizle birlikte Çevre ve İklim Meclisi’nin Genel Kurul’u yapıldı.

Mansur Yavaş

Bugün Ankara Kent Konseyi’nde bir ilk daha yaşandı. Çevre ve Sıfır Atık Grubu olarak iklim değişikliği başta olmak üzere suyu, doğayı korumaya yönelik pek çok farkındalık çalışması yapan bileşenlerimizle birlikte Çevre ve İklim Meclisi’nin Genel Kurul’u yapıldı. @mansuryavas06
account_circle
Ankara Ticaret Odası(@ATOkurumsal) 's Twitter Profile Photo

ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILMAZ, ATO 23 No'lu Aktarlar ve Çiçekçiler Meslek Komitesi Üyeleri’nin girişimleri neticesinde kurulan Tıbbi Aromatik Bitki Kooperatifi’nin ( ) 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.

ATO Başkan Yardımcısı @halilibrahimy_, ATO 23 No'lu Aktarlar ve Çiçekçiler Meslek Komitesi Üyeleri’nin girişimleri neticesinde kurulan Tıbbi Aromatik Bitki Kooperatifi’nin (#TabKoop) 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı’na katıldı.
account_circle
Ankara Kent Konseyi(@ank_kentkonseyi) 's Twitter Profile Photo

Bu yıl ilk mezunlarını veren Maya Okulları öğrencileri Yaşam İksiri ismiyle su temalı resim sergisi hazırladı. Su farkındalığına dikkat çeken serginin Müze Evliyagil’de yapılan açılışına Gölbaşı Kaymakamı Tülay Baydar Bilgihan ve Ankara Kent Konseyi Bşk. Halil İbrahim YILMAZ katıldı.

account_circle
Ankara Ticaret Odası(@ATOkurumsal) 's Twitter Profile Photo

ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILMAZ, Ankara Ticaret Odası'nın TİMKODER ile birlikte düzenlediği 'Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları 2022' etkinliğinin ikinci programının açılışında konuştu.

ATO Başkan Yardımcısı @halilibrahimy_, Ankara Ticaret Odası'nın @TMKODER1 ile birlikte düzenlediği 'Kişisel Gelişim Eğitim Haftaları 2022' etkinliğinin ikinci programının açılışında konuştu.
account_circle
Ankara Kent Konseyi(@ank_kentkonseyi) 's Twitter Profile Photo

Ankara Kent Konseyi Engelli Meclisi öncülüğünde Kağıt Rölyef Sanatçısı Handan Sabahoğlu’nun “Bahara Dair Güzel Şeyler Kelebekler, Çiçekler” Sergisinin açılışı ANGİAD Yönetim Kurulunun katılımlarıyla gerçekleşti.

Ankara Kent Konseyi Engelli Meclisi

Ankara Kent Konseyi Engelli Meclisi öncülüğünde Kağıt Rölyef Sanatçısı Handan Sabahoğlu’nun “Bahara Dair Güzel Şeyler Kelebekler, Çiçekler” Sergisinin açılışı ANGİAD Yönetim Kurulunun katılımlarıyla gerçekleşti. @AKKEngelliMec
account_circle
Gürsel Baran(@GurselBaran) 's Twitter Profile Photo

Ankara Ticaret Odamızın kuruluş yıldönümünü kutluyor, Şakir Kınacı ve Vehbi Koç başta olmak üzere Başkent ekonomisinin gelişimine emek veren tüm başkanlarımızı ve üyelerimizi minnetle anıyorum.

account_circle