Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profileg
Halil İbrahim YILMAZ

@halilibrahimy_

Ankara Kent Konseyi Başkanı |ATO Bşk Yrd.|Ankara Chamber Of Commerce Vice President | TKKB Başkanı | Union of Citizens' Assemblies of Türkiye, President

ID:705081151

linkhttps://www.halilibrahimyilmaz.com.tr/ calendar_today19-07-2012 13:35:01

7,1K Tweet

11,1K Takipçi

693 Takip Edilen

Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profile Photo

'Biz okullara, mahallelere, şehirlere, ülkeye sığamadık ama cezaevinde 2,5 metrekarelik hücrelere sığdık' 'Hepimiz aynı kilimin desenleriyiz' diyerek farklılıklara rağmen beraberliğin mücadelesini, toplumun tüm kesimlerinin omuzunda taçlandırdı.

Rahmet, hasret ve hürmetle...

account_circle
Halil İbrahim YILMAZ(@halilibrahimy_) 's Twitter Profile Photo

Cumhuriyetin 100. Yılında Başkent Ankara'da!

Katılımın yüzü cumhuriyetin kalbinde mottosu ile Türkiye Kent Konseyleri Birliği yeni dönem ilk yürütme kurulu toplantısını Ankara'da gerçekleştirdik.

account_circle
ANKA Haber Ajansı(@ankahabera) 's Twitter Profile Photo

Türkiye Kent Konseyleri Birliği, yeni dönem yol haritasını belirlemek için Halil İbrahim Yılmaz başkanlığında toplandı...

Yılmaz: 'Katılımcı kültür her türlü felaketin önüne çekilen iyilik bendi olacaktır.'

ankahaber.net/haber/detay/tu…

account_circle
Mansur Yavaş(@mansuryavas06) 's Twitter Profile Photo

Amacı dışında kullanımı ve hijyen sorunlarının önüne geçmek adına iftar çadırı yerine, ihtiyaç sahibi olan engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza evde sıcak yemek hizmeti sunuyoruz.

Merkez noktalardaki toplu taşıma bölgelerinde ise iftar öncesi kumanya dağıtımına başladık.

Amacı dışında kullanımı ve hijyen sorunlarının önüne geçmek adına iftar çadırı yerine, ihtiyaç sahibi olan engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza evde sıcak yemek hizmeti sunuyoruz. Merkez noktalardaki toplu taşıma bölgelerinde ise iftar öncesi kumanya dağıtımına başladık.
account_circle
Ankara Ticaret Odası(@ATOkurumsal) 's Twitter Profile Photo

Başkanı Gürsel Baran, ATO Üyesi Kuzu Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi, Siirt TSO Başkanı Güven Kuzu'yu ziyaret etti. Baran'a ATO Başkan Yardımcısı Halil İbrahim YILMAZ ile Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yıldız eşlik etti.

#ATO Başkanı @GurselBaran, ATO Üyesi Kuzu Grup'un Yönetim Kurulu Üyesi, @SiirtTSO Başkanı @guvenkuzu56'yu ziyaret etti. Baran'a ATO Başkan Yardımcısı @halilibrahimy_ ile Yönetim Kurulu Üyesi @AliYlldz eşlik etti.
account_circle
Ankara Kent Konseyi(@ank_kentkonseyi) 's Twitter Profile Photo

Ankara Kent Konseyi Başkanı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, Oniki in düzenlediği “Ankara e-Ticaret ve e-İhracat Konferansı”nda açılış konuşmasını gerçekleştirdi.

Ankara Kent Konseyi Başkanı, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı Halil İbrahim Yılmaz, @oniki_net in düzenlediği “Ankara e-Ticaret ve e-İhracat Konferansı”nda açılış konuşmasını gerçekleştirdi.
account_circle
Ankara Ticaret Odası(@ATOkurumsal) 's Twitter Profile Photo

Başkanı Gürsel Baran, 'nun desteğiyle gerçekleşen “İş Hayatında On İkiden Vurmaya Ne Dersin?” başlıklı 'Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı'nın açılış konuşmasını yaptı.

#AnkaraTicaretOdası Başkanı @GurselBaran, #ATO'nun desteğiyle gerçekleşen “İş Hayatında On İkiden Vurmaya Ne Dersin?” başlıklı 'Ankara E-Ticaret ve E-İhracat Konferansı'nın açılış konuşmasını yaptı.
account_circle
Türkiye Kent Konseyleri Birliği(@trkkb) 's Twitter Profile Photo

.Ankara Kent Konseyi Başkan V. Prof. Dr. Savaş Zafer Şahin demokratik katılım konusunda küresel ölçekte çalışmalar yapan People Powered organizasyonunun dünyanın dört bir yanından genç katılım liderlerini destekleyecek mentorları arasına seçilmiştir. peoplepowered.org/mentorship

account_circle
Ahmet Akça(@ahmetakca55) 's Twitter Profile Photo

Değerli dostum Halil İbrahim YILMAZ beyi Türkiye Kent Konseyleri Birliği başkanlığına seçilmesinden dolayı tebrik ediyor başarılar diliyorum. Aldığı bu önemli görevi başarıyla yürüteceğine yürekten inanıyorum
yolunuz açık olsun sayın başkanım

account_circle
Cemal Enginyurt(@cenginyurt52) 's Twitter Profile Photo

Sn G. Bşk. Gültekin UYSAL beyefendinin kıymetli amcası Vehbi UYSAL amcamızın cenaze merasimindeyiz.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.
Başta sn genel başkanım olmak üzere, UYSAL ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun.Gültekin Uysal Kürşad Şahin

Sn G. Bşk. Gültekin UYSAL beyefendinin kıymetli amcası Vehbi UYSAL amcamızın cenaze merasimindeyiz.Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Başta sn genel başkanım olmak üzere, UYSAL ailesinin ve sevenlerinin başı sağ olsun.@DpGultekinUysal @MKursadSahin
account_circle
Mansur Yavaş(@mansuryavas06) 's Twitter Profile Photo

Ah ne güzel, bir geleceği sizinle kurmak.

Gençlik Özel Oturumu'nda duygularımı, düşüncelerimi ve planlarımı gençlerimizle paylaştım.

Önümüzdeki güzel günlere 'Genç Akıl' ile erişeceğiz.

account_circle
Doç. Dr. Ömer Çağlar Yılmaz(@drocyilmaz) 's Twitter Profile Photo

101 Kent Konseyi'nin üye olduğu Başkanlığını, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında devralan Ankara Kent Konseyi Başkanı Ankara Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Sn Halil İbrahim YILMAZ'ı kutluyor, ile ülkemiz için başarılı çalışmalar yapacağına…

account_circle
Gürsel Baran(@GurselBaran) 's Twitter Profile Photo

101 Kent Konseyi'nin üye olduğu Başkanlığını, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. yılında devralan Ankara Kent Konseyi Başkanı Sn Halil İbrahim YILMAZ'ı kutluyor, ile ülkemiz için başarılı çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum. Türkiye Kent Konseyleri Birliği

account_circle
Cevdet Yılmaz(@_cevdetyilmaz) 's Twitter Profile Photo

Annem vefat etti, öksüz kaldım…

Yarın sabah Bingöl şehir mezarlığına defnedilecek.

Anneme ve geçmişlerimize rahmet diliyorum.

Acımızı paylaşan, mesaj ileten herkesten Allah razı olsun.

Herkese sağlık, huzur ve hayatta ise anneleri ile bolca vakit geçirmelerini diliyorum.

account_circle